Strona główna forum Muzyka klasyczna Instrumenty

Wszystko, co związane z przyrządami wytwarzającymi dźwięk, dzięki którym powstaje muzyka płynąca do naszych uszu.

Re: Nasza twórczość

Postprzez Arturo » środa, 12/09/18, 21:22

Magnus gratuluje. Jesteś gość. :D
https://www.facebook.com/chopinnieszablonowy
Arturo
Erudyta
Erudyta

Rok urodzenia: 1988

Postprzez Magnus » środa, 12/09/18, 21:26

Dzięki dzięki

sed1 - Muzyka jest niestety bardzo niewdzięczna ;/ Jak sam nie siądziesz i nie będziesz cisnął to nigdy się nie nauczysz. Byłem 2 lata w szkole muzycznej na wokalu ale tym rzuciłem, nie moja bajka. W Liceum zamiast lektur czytałem encyklopedię muzyki i tak zostało :D

Arturo, Madame Próbowaliście coś sklejać własnego? Arturo wiem, że siedzisz trochę w muzyce elektronicznej jak Ci idzie?
"Dałeś mnie najkrótsze życie
I najmocniejsze uczucie. -"
Magnus
Meloman
Meloman

Rok urodzenia: 1995

Postprzez Arturo » środa, 12/09/18, 21:40

Magnus napisał(a):Arturo wiem, że siedzisz trochę w muzyce elektronicznej jak Ci idzie?

Odezwało się kilka labeli z propozycjami, ale do tej pory nikt jednak nie wydał żadnego z moich utworów. Czekam jeszcze na jedną polską wytwórnie od 2,5 roku. Twierdzą, że wcale nie zrezygnowali :lollol: Byli też tacy którzy przestali odpisywać. Z tego powodu przestałem tworzyć choć myślę by jeszcze popróbować. Myślę, że taka sytuacja jest spowodowana moim amatorskim podejściem do sprawy przez co moje utwory są kiepskie od strony czysto technicznej.
Poza tym próbuje swoich sił w śpiewie intuitywnym w grupie improwizacyjnej.
Arturo
Erudyta
Erudyta

Postprzez sed1 » środa, 12/09/18, 22:56

No to przynajmniej Magnus łyknales trochę profesjonalnej edukacji, jestem absolutnym samoukiem i czesto nie umiem ocenic, tak jak w przypadku ostatniego utworu, ktory tu wrzucilem, czy ten utwor ma w ogóle "sens" od strony takiej techniczno- muzycznej czy cos w tym stylu;p Nie wiem czy bylby w ogole mozliwy do odegrania przez prawdziwą orkiestre, a taką muzyke mniej wiecej chce tworzyc. A a tak w ogole to czuje sie wsrod Was jak kompletny odmieniec, mimo, ze laczy nas wspolna pasja;)
sed1

Postprzez Magnus » środa, 12/09/18, 23:15

Napisz do mnie na priv, jeśli będę znał odpowiedź na jakieś pytanie chętnie Ci pomogę :) Wiem jak ciężko jest zacząć samemu. Nie martw się, na wokalu też nie nauczysz się teorii :) Ogólnie to jak ze sportem bądź nauką języków, nie idziesz do przodu to się cofasz. A początki są jak błądzenie po lesie bez latarki no ale trzeba przez to przejść już pomijając to, że im dalej w las tym więcej drzew.
Arturo - no taki jest rynek :D Ja łapię pojedyncze zlecenia od czasu do czasu ale też kokosów na tym nie zarobisz :) Nie wiem, żeby być w stanie jakoś tam zarobkować trzeba mieć kupę kasy na sprzęt + no znajomości :P Ciesze się, że z wykształcenia nie jestem muzykiem na prawdę.
Magnus
Meloman
Meloman

Postprzez sed1 » czwartek, 13/09/18, 00:13

Mysle, ze takie absolutne początki, jesli chodzi o tworzenie, mam za sobą. Jednak i tak trudno jest mi okreslic swoj poziom. W ogole bardzo depresyjne są te Twoje wypowiedzi ;dd
sed1

Postprzez Magnus » czwartek, 13/09/18, 00:46

Jeśli Ci to pomoże przełamać lody to mogę Ci napisać, że kariera tylko czeka, że założysz trzecią szkołę wiedeńską i parę innych bajek nie ma sprawy :D
(Proszę Admina o przeniesienie postów do stosownego działu, bo trochę się nam offtopic zrobił)
Magnus
Meloman
Meloman

Postprzez sed1 » czwartek, 13/09/18, 01:39

O widzisz...i nagle, w ciągu paru sekund zaledwie poczułem sie lepiej, dziekuję z calego serca!
sed1

Postprzez Arturo » czwartek, 13/09/18, 14:11

3 szkoła wiedeńska :lollol:
Magnus napisał(a):Arturo - no taki jest rynek :D Ja łapię pojedyncze zlecenia od czasu do czasu ale też kokosów na tym nie zarobisz :) Nie wiem, żeby być w stanie jakoś tam zarobkować trzeba mieć kupę kasy na sprzęt + no znajomości :P Ciesze się, że z wykształcenia nie jestem muzykiem na prawdę.

Tu już nawet nie chodzi o pieniądze bo na to chyba nigdy nie liczyłem. Po prostu narobili mi nadziei kilka razy i za każdym razem czekałem 2 lata. Bardziej chodziło mi żeby dotrzeć do większej liczby słuchaczy. Ale nie oszukujmy się, mistrzem gatunku nie jestem. :D Sam styl też nie jest najlepszym w muzyce elektronicznej, ale akurat do takiego miałem wenę. Zacząłem robić tez utwór w trudniejszym stylu, ale to zadanie chyba mnie przerosło choć utwór ma swoich zwolenników. Lepiej chyba wychodzi mi nagrywanie setów, ale brak możliwości odsłuchu na słuchawkach powoduje, że moja technika jest taka sobie. ;)
No ale fakt, że bycie zawodowym artystą(nie mówię o sobie) nie jest łatwe. Ciekawe jak w innych krajach jest pod tym względem. ;)
Arturo
Erudyta
Erudyta

Postprzez Magnus » piątek, 14/09/18, 17:44

Pożarłem się z developerem bo jest "za mało melodyczne" :D Ludzie chcieliby muzykę do Wiedźmina 3. Smieszne w tej branży jest to, że ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że kasa=muzyka i tak było jest i będzie niestety. Nie wiem co dalej będzie z tą gierką to chociaż Wam wrzucę do oceny nutę z menu głównego. Może rzeczywiście motyw przewodni jest zbyt mało chwytliwy nie wiem to juz zostawiam Wam.
http://uploadfile.pl/pokaz/1515079---xvhx.html
Magnus
Meloman
Meloman

Postprzez sed1 » piątek, 14/09/18, 18:45

Magnus napisał(a):Pożarłem się z developerem bo jest "za mało melodyczne" :D Ludzie chcieliby muzykę do Wiedźmina 3. Smieszne w tej branży jest to, że ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że kasa=muzyka i tak było jest i będzie niestety. Nie wiem co dalej będzie z tą gierką to chociaż Wam wrzucę do oceny nutę z menu głównego. Może rzeczywiście motyw przewodni jest zbyt mało chwytliwy nie wiem to juz zostawiam Wam.
http://uploadfile.pl/pokaz/1515079---xvhx.html

Fakt, nie ma jakiejś takiej melodii, która przekazywała by wiadomość - "Tak, tę melodię będziesz zawsze kojarzyć tylko z tą grą". Ale mnie się podoba, jest klimatycznie. No i super masz wtyczki z instrumentami, skąd bierzesz tyle tego?;p
sed1

Postprzez Magnus » piątek, 21/09/18, 12:40

Wydaje CI się, że jest sporo :) Na dobrą sprawę wystarczy Ci jedna spora wtyczka i masz tego aż nadto :D
Magnus
Meloman
Meloman

Poprzednia strona

Powrót do Instrumenty