Strona główna forum Pierwsze kroki Podstawowe informacje

Użyteczne informacje dla nowych użytkowników forum: organizacja, przydatne odnośniki, najczęściej zadawane pytania

Magazyn Presto partnerem Symfonika.pl!

Postprzez admin » czwartek, 20/06/13, 17:38

Drodzy forumowicze i miłośnicy muzyki klasycznej,

miło nam poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę z magazynem Presto!

Obrazek

Presto jest kwartalnikiem dostępnym w wersji papierowej. Posiada również wersję elektroniczną, na której codziennie pojawiają się artykuły dotyczące muzyki klasycznej. Na portalu zapoznacie się także z ilustracjami muzycznymi do poprzednich numerów. Presto w wersji papierowej można kupić w empikach, salonikach prasowych Relay, Inmedio, hubiz, 1 Minute i w księgarni na http://www.prostoomuzyce.pl/czasopisma.

Profil Presto dla korzystających z Facebooka: https://www.facebook.com/prostoomuzyce

Obrazek

O czym przeczytacie w aktualnym numerze?
Klasyka ma głos! Dosłownie. Numer 5 jest dedykowany sztuce wokalnej. Jako jedyna redakcja w Polsce Presto wybrało się na wycieczkę do Opery Narodowej i podglądało pracę jej ponad 1000-osobowego zespołu. Dowiecie się, jak działa ta Fabryka sztuki. Przeczytacie rozmowę z operowym kontrolerem lotów – najlepszą polską inspicjentką – Teresą Krasnodębską. Dowiecie się, co przy porannej kawie, dzień po emocjonującej „Traviacie” mówi Aleksandra Kurzak (o tym, dlaczego została porównana do Marii Callas, kim jest dla niej mama -śpiewaczka i co dzieje się za kulisami wielkich oper…). To oczywiście nie wszystko, o czym można się przekonać, czytając najnowszy numer.

Już wkrótce będziemy wspólnie (Presto i Symfonika.pl) inicjować dyskusje. Najciekawsze zdaniem redakcji magazynu wątki z forum zostaną opublikowane w wydaniu papierowym Presto. Spodziewajcie się także wspólnych konkursów, w których będziecie mogli wygrać świetne płyty wydawane przez DG, Decca, EMI, DUX i inne!
Avatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 77

Powrót do Podstawowe informacje