Strona główna forum Słucham muzyki klasycznej Ogłoszenia

Wszelkie ogłoszenia skierowane do innych użytkowników odwiedzających forum (np. poszukuję, kupię, sprzedam) związane oczywiście z muzyką klasyczną

[reklama] Solidarity of Arts, Gdańsk

Postprzez Helios » piątek, 7/07/17, 23:17

Powiedzcie mi, przyjeżdża ktoś do Gdańska na festiwal Solidarity of Arts? Moim zdaniem jest to jedno z ciekawszych wydarzeń kulturowych w okolicy. Mocno zachwycam się tym, co mają do zaproponowania organizatorzy, co roku robią coś takiego, jak „format +”, czyli zapraszają wyjątkowych gości, którzy dodatkowo poprawiają jakość wydarzenia. Co o tym sądzicie? W tej półce cenowej nie ma chyba niczego, co mogłoby z nimi konkurować.
Helios

[reklama] Solidarity of Arts, Gdańsk

Postprzez Helios » poniedziałek, 24/07/17, 22:45

Hej,

wybiera się ktoś może na wydarzenie w Gdańsku, tj. festiwal Solidarity of Arts? Zastanawiam się, co przygotują w tym roku. W poprzednim roku ogromne wrażenie zrobiło na mnie „Podwójne życie Kieślowskiego”, ale także tzn. „format +”. Co roku dzieje się coś wyjątkowego i uważam, że na ten moment żaden festiwal nie może się równać z tym, co ma do zaproponowania Gdańsk. Dodatkowo widział ktoś cenę? Jest naprawdę wyjątkowo niska! Wcześniej nigdy nie spotkałem się z czymś takim!
Helios

Re: Pierwsza polska symfonia

Postprzez Helios » poniedziałek, 24/07/17, 22:46

Hej,

tak a propo muzyki symfonicznej. W tym roku podobno również ma znaleźć się dla niej miejsce na moim ulubionym festiwalu Solidarity of Arts w Gdańsku :) Będzie jakoś w połowie sierpnia. Rok temu występował między innymi Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, Orkiestra Symfoniczna Polskiej Filharmonii Bałtyckiej oraz Polska Filharmonia Kameralna Sopot, także w tym roku liczę na coś wyjątkowego :)
Helios

Festiwal Solidarity of Arts

Postprzez Helios » środa, 26/07/17, 00:46

Odnośnie koncertów i wydarzeń kulturowych, bo ostatnio bardzo mało było tutaj informacji na ten temat. Czytaliście już może informacje na temat tego, że w tym roku ponownie odbędzie się festiwal Solidarity of Arts w Gdańsku? Sam jestem tym zachwycony, bo rok temu naprawdę sporo się działo. Można było posłuchać zarówno Filharmonii, jak i NOSPR, co nie jest codziennością, a już na pewno nie w tak niskiej cenie ;)
Helios

Powrót do Ogłoszenia