Strona główna forum Słucham muzyki klasycznej Koncerty i inne wydarzenia

Wszystko co dotyczy muzyki klasycznej na żywo: koncertów, festiwali, wydarzeń, itp.

David Garrett w Łodzi

Postprzez Justine » piątek, 30/09/16, 23:32

Obrazek
:serce: :serce: :serce:
DAVID GARRETT niekwestionowany wirtuoz skrzypiec, zachwycający unikatowym talentem oraz osobowością, po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Najszybszy i najprzystojniejszy skrzypek świata zagra przed polską publicznością wraz ze swoim zespołem w ramach trasy koncertowej "EXPLOSIVE Live! Tour". Koncert odbędzie się 10 grudnia w łódzkiej hali Atlas Arena

Bilety do nabycia :
prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Zapraszam!! Ja będe napewno!
"Mówię w trzech językach : Angielskim, Niemieckim i w języku MUZYKI" - DAVID GARRETT

Ida Haendel, Itzhak Perlman, David Garrett :)) ♥
Justine
Adept
Adept

Re: David Garrett w Łodzi

Postprzez theodoor55 » poniedziałek, 3/04/17, 13:35

Czy jest już terminarz koncertów w Łodzi na obecny rok 2017? Słyszałem, że ma być zorganizowane kilka takich wydarzeń, ale nie ma konkretnych dat. Będę wdzięczny za pomoc.
theodoor55

Re: David Garrett w Polsce

Postprzez Justine » poniedziałek, 19/06/17, 09:34

theodoor55 napisał(a):Czy jest już terminarz koncertów w Łodzi na obecny rok 2017? Słyszałem, że ma być zorganizowane kilka takich wydarzeń, ale nie ma konkretnych dat. Będę wdzięczny za pomoc.

Tak koncerty maja być w październiku!
W Krakowie, Warszawie i Gdańsku. :skrzypce:

Obrazek

25.10.2017 - Kraków
26.10.2017 - Warszawa
27.10.2017 - Gdańsk/Sopot

Bilety dostępne na
[url]http://www.eventim.pl/?affiliate=APL&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&includeOnlybookable=true&kuid=524552&xtor=SEC-303030476-GOO-[David_Garrett_-_SOLO]-[199342237335]-S-[david%20garrett%20koncerty][/url]
"Mówię w trzech językach : Angielskim, Niemieckim i w języku MUZYKI" - DAVID GARRETT

Justine
Adept
Adept

Postprzez clavia » wtorek, 15/08/17, 01:23

Chciałam pojechać do Gdańska. Niestety ceny okazały się astronomiczne.
"Nie ma nic wstrętniejszego niż muzyka bez ukrytego znaczenia." - F.F. Chopin
https://soundcloud.com/clavia-1
clavia
Wirtuoz
Wirtuoz

Rok urodzenia: 1989

Postprzez Justine » czwartek, 7/09/17, 18:56

clavia napisał(a):Chciałam pojechać do Gdańska. Niestety ceny okazały się astronomiczne.

No bez przesady, pierwsze rzędy to troche przesdada, ale reszta całkiem przyzwoita.. ja moze jeszcze Warszawe zalicze chociaż to jeszcze jest w powijakach.
"Obiecał" koncert klasyczny tzn zobaczymy w przyszłym roku czy plany się pokryją..

Justine
Adept
Adept

Powrót do Koncerty i inne wydarzenia