Strona główna forum Inne Dyskusje na inne tematy

Czyli tzw. Hyde Park: tutaj możesz wypowiedzieć się na każdy temat niezwiązany z główną tematyką forum

Re: Dodatki u mężczyzny

Postprzez jurekt49 » czwartek, 7/12/17, 16:20

Arturo napisał(a):To jest dopiero chamstwo żeby z takim nickiem jeszcze spamować :lollol:

A ja myślę, że ...sz=p w tym nicku ... :ok:
jurekt49
Słuchacz
Słuchacz

Rok urodzenia: 1959

Re: [spam, czyli kup pan cegłę]

Postprzez zn21 » czwartek, 7/12/17, 17:32

widzę, że ruchu tu wielkiego niema. Powoli rozsyłam zaproszenia do kolegów w audio forum i jest pozytywny odzew. Szkoda by takie forum umarło. Aż dziw, że tak późno je odkryłem a i koledzy z forum też nie znają tego adresu.
zn21
Miłośnik
Miłośnik

Rok urodzenia: 1968

Zakup domu

Postprzez miamin » poniedziałek, 18/12/17, 09:15

Witam serdecznie
Niebawem powiększy mi się rodzina i w ziązku z tym rozgladam się za większym domem ponieważ w obecnym jest za mało miejsca. Może słyszeliście o ciekawych projektach i możecie mi polecić jakąs nieruchomość?
miamin

Re: Zakup domu

Postprzez Madame Glissando » poniedziałek, 18/12/17, 11:41

Straszny Dwór - przestronny, aczkolwiek troszkę nawiedzony :D
Madame Glissando
Erudyta
Erudyta

Postprzez schubertpączek » poniedziałek, 18/12/17, 19:01

zn21, a tak na marginesie, co myślisz o moich recenzjach utworów klasycznych? :-]
schubertpączek
Znawca
Znawca

Rok urodzenia: 1988

Postprzez zn21 » poniedziałek, 18/12/17, 22:15

To żeś mnie zaskoczył i wyrwał do tablicy jak za lat szkolnych, których już prawie nie pamiętam.
W zasadzie większość utworów, które recenzujesz praktycznie nie znam ale ten najważniejszy dla ludzkości a mianowicie toccata i fuga d-moll BWV 565 została przez Ciebie bardzo interesująco napisana. Ciekawe spojrzenie i co ważne czyta to się z ciekawością. Nie wszystkie Twoje recenzję czytałem ale nie wszytko na raz.
Takie dzieło jak toccata i fuga można stworzyć i nic więcej i być spełnionym a Bach tworzył dalej. Ciekawe czy był świadom jak wielki jest to utwór? Genialny bez słabych punktów i nawet człowiek, który w ogóle nie słucha muzyki klasycznej słuchając go w kościele nie może nie dostrzec, że twórcą był geniusz bo robi wrażenie. Ciary są a końcówka mogłaby trwać i trwać i trwać.....
Dobrze, że piszesz recenzje i dodajesz wiele od siebie. To pozwala zupełnie inaczej spojrzeć na coś co wydaje się nie mieć tajemnic bo wysłuchany wiele razy a jednak. Zaciekawiasz i człowiek stara się posłuchać po recenzji utworu.
Ja też muszę odwdzięczyć się pytaniem, skąd do mnie to pytanie? Jestem tu od 2 tygodni :lollol:
Ja myślę, że wielką muzyczną widzę ma Piotr, którego poprosiłem z innego forum by dołączył do symfoniki.
Innych dopiero poznaję a sam jestem bardziej melomanem, który duuuużo słucha i ma ulubionych wykonawców, których ciągle przybywa. Z racji wieku staję się coraz bardziej tolerancyjny do nagrań. Wiele płyt kupuję w celach poznawczy i często są to jedyne nagrane dzieła na CD czyli tzw. first recordings.
Na szczęście orkiestry dzisiaj trzymają poziom.
zn21
Miłośnik
Miłośnik

Rok urodzenia: 1968

Postprzez schubertpączek » wtorek, 19/12/17, 01:00

Pytanie po prostu, ot tak. Jak do nowicjusza. ;)
Jeśli nie zauważyłeś już ich nie piszę, brak pomysłów i języka, różne inne zmiany.
Moim zamiarem było przede wszystkim ukazanie podstawowych zmian muzycznych na przestrzeni wieków po "chłopsku", ale to i tak trzeba samemu do tego dojść, dla Ciebie i reszty coś z 1975. Brzmi? Pozdrawiam

schubertpączek
Znawca
Znawca

Likier dla teściowej

Postprzez Ciseta » środa, 20/12/17, 22:42

Cześć wybieramy się z narzeczonym na święta do przyszłej teściowej. Chciałabym wziąść coś od siebie dla niej i wpadł mi pomysł do głowy żeby jej kupić jakiś likier bo czasami lubi sobie kieliszek dobrego likieru wypić. Tylko wiadomo trzeba dobrze wypaść i wybrać coś dobrego i nie najtańszego :) Macie może jakieś info ?
Ciseta

Re: Likier dla teściowej

Postprzez Madame Glissando » środa, 20/12/17, 22:47

Dla teściowej? :diabel: :diabel: :diabel:
Madame Glissando
Erudyta
Erudyta

Postprzez Arturo » środa, 20/12/17, 22:48

Polecam tanie wino.
Obrazek
Obrazek
https://www.facebook.com/chopinnieszablonowy
Arturo
Koneser
Koneser

Postprzez Arturo » środa, 20/12/17, 22:48

Madame Glissando napisał(a):Dla teściowej? :diabel: :diabel: :diabel:

Bo ona chce sie pozbyć teściowej.
Arturo
Koneser
Koneser

Postprzez Madame Glissando » środa, 20/12/17, 22:51

:diabel:
Ja już chyba zaczynam kumać dlaczego na niektóre fora trzeba być zaproszonym przez kogoś kto już jest zarejestrowany. :cyrograf: :magia:
Madame Glissando
Erudyta
Erudyta

Szeregowe domy

Postprzez kormh » piątek, 29/12/17, 11:11

Gdzie znajde w spokojnej okolicy domki szeregowe dla spamerów. Szukam czegoś małego w dobrej lokalizacji i w przystepnej cenie. Możecie coś polecić?
kormh

Re: Szeregowe domy

Postprzez Arturo » piątek, 29/12/17, 13:15

W Żelazowej Woli widziałem fajna chałupę.
Arturo
Koneser
Koneser

Sprzątamy domy

Postprzez filipinka » środa, 17/01/18, 21:12

Witam, Chciałabym zaczerpnąć informacji, czy ktoś z Was a w zasadzie pytanie to kieruję głównie do kobiet- korzysta z usług firm sprzątających domy? Mieszkając w domu mam sporo okien i drzwi balkonowych do umycia, a w zasadzie nie przepadam za tą czynnością. Jeszcze trochę do wiosny, ale pomyślałam, że zaczerpnę teraz informacji, czy ktoś z Was korzystał z usług takiej firmy i czy jest to opłacalne?
filipinka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje na inne tematy