Strona główna forum Inne Dyskusje na inne tematy

Czyli tzw. Hyde Park: tutaj możesz wypowiedzieć się na każdy temat niezwiązany z główną tematyką forum

Re: Sprzątamy domy

Postprzez admin » środa, 17/01/18, 22:29

filipinka napisał(a):Witam, Chciałabym zaczerpnąć informacji, czy ktoś z Was a w zasadzie pytanie to kieruję głównie do kobiet- korzysta z usług firm sprzątających domy? Mieszkając w domu mam sporo okien i drzwi balkonowych do umycia, a w zasadzie nie przepadam za tą czynnością. Jeszcze trochę do wiosny, ale pomyślałam, że zaczerpnę teraz informacji, czy ktoś z Was korzystał z usług takiej firmy i czy jest to opłacalne?
Domów nie sprzątamy, za to mamy spore doświadczenie w wymiataniu natarczywych spamerów z forum.
admin
Administrator
Administrator

Re: [spam, czyli kup pan cegłę]

Postprzez Arturo » wtorek, 6/02/18, 17:53

https://www.facebook.com/chopinnieszablonowy
Arturo
Erudyta
Erudyta

Rok urodzenia: 1988

Postprzez GoldenMoon » wtorek, 6/02/18, 22:56

Dobry wieczór,
Proszę o oferty firm i kancelarii prawniczych. Potrzebuję sprawdzonego doradcy, który z niejednego pieca chleb jadł. Mój ubezpieczyciel raczy sobie ze mnie żartować. Chodzi o wypadek komunikacyjny, któremu uległem nie ze swojej winy.
GoldenMoon

Postprzez Tezeusz » wtorek, 6/02/18, 23:03

GoldenMoon napisał(a):Chodzi o wypadek komunikacyjny, któremu uległem nie ze swojej winy.

Zgaduję, że upadłeś pan na łeb, bo jak inaczej tłumaczyć przychodzenie z tym na symfonikę.pl?
Tezeusz
Znawca
Znawca

Rok urodzenia: 1990

Postprzez Arturo » środa, 7/02/18, 13:44

:lollol: :lollol:
Arturo
Erudyta
Erudyta

Postprzez Magnus » środa, 7/02/18, 14:00

Może upadł na łeb i odkrył w sobie talent muzyczny ale nie wiedział, jak zagadać :) Nie skreślajcie kogoś od razu :)
"Dałeś mnie najkrótsze życie
I najmocniejsze uczucie. -"
Magnus
Meloman
Meloman

Rok urodzenia: 1995

Problem ze zniszczeniem fortepianu

Postprzez 1988Maria » piątek, 16/02/18, 18:54

Witam wszystkich. Pragnę zasięgnąć waszej porady. Spotkała mnie bardzo niemiła sytuacja, wreszcie zdecydowałam się na zakup wymarzonego fortepianu, wszystko zostało opłacone, fortepian załadowany na nasz samochód dostawczy, którym kierował mąż. Fortepian został prawidłowo zabezpieczony, lecz niestety podczas transportu mąż miał kolizje, która spowodowała uszkodzenie fortepianu. Poszukuje teraz rzeczoznawcy, który prawidłowo wyceni wartość fortepianu i uwzględnia ją w kosztorysie. Jak to wszystko najlepiej załatwić ?
1988Maria

Re: Problem ze zniszczeniem fortepianu

Postprzez Tezeusz » piątek, 16/02/18, 19:13

1988Maria napisał(a): Jak to wszystko najlepiej załatwić ?

Najlepiej będzie załatwić to najlepiej, jak tylko się da.
Tezeusz
Znawca
Znawca

Rok urodzenia: 1990

Postprzez kaloryferarz » piątek, 16/02/18, 20:26

Ja bym powiedział, że trzeba to załatwić optymalnie. Napewno nie korzystać z firm doradczych przy takich sprawach bo to oszuści :>
kaloryferarz
Miłośnik
Miłośnik

Rok urodzenia: 1985

Alkohol na urodziny!

Postprzez monika102 » czwartek, 8/03/18, 22:09

Witam Was wszystkich,
Jako, że zbliżają się 30 urodziny mojego przyjaciela zamierzam kupić mu jakiś alkoholowy prezent, zamówię coś na pewno w internecie, bo wiadomo jak to jest w sklepach. Co myślicie o jakimś lepszym koniaku? Mam budżet do 500 zł, jakie polecacie za to kupić koniaczki? Tylko proszę nie piszcie o red labelku itp . To ma być na elegancki prezent. A może jakaś łycha?
monika102

Re: Alkohol na urodziny!

Postprzez zn21 » czwartek, 8/03/18, 22:45

skoro tu pytasz to polecam Chopin :lollol:
zn21
Miłośnik
Miłośnik

Rok urodzenia: 1968

Re: Alkohol na urodziny!

Postprzez Piotr » czwartek, 8/03/18, 22:45

Koniaki to trochę bimber a dobry bimber jest drogi, przy koniakach będzie nawet drożej, łatwiej taniej kupić pijalną mieszankę whisky (np. bardzo cywilizowana Dimple, polecam!). Mało u nas zapoznany armagnac https://sklep-domwhisky.pl/product-pol- ... -0-7l.html
Armagnac jest ciekawy - technicznie to jak koniak tylko "niby gorszy" (taa, od jakichś 100 lat odkąd to Anglicy zaczęli masowo pić koniaki używane ówcześnie we Francji "do wojska" i płukania pędzli) a przez to te akceptowalne są tańsze ale to w krajach bardziej winnie cywilizowanych.
Może jednak starkę? Bardzo ciekawa wódka.
https://sklep-domwhisky.pl/product-pol- ... -0-7l.html
Dużo lepsze na prezent. I lepiej się prezentuje i lokalny dobry produkt.
Piotr
Słuchacz
Słuchacz

Postprzez Arturo » piątek, 9/03/18, 17:56

Dobry bimber ze wsi jest dużo lepszy niż wódka. :) Ale jakoś najbardziej lubię pić piwo, najchętniej jakieś regionalne. Często pije też mocniejsze piwa 7-9%, a czasem nawet 10%.
Arturo
Erudyta
Erudyta

Postprzez kaloryferarz » sobota, 10/03/18, 09:30

Arturo napisał(a):Dobry bimber ze wsi jest dużo lepszy niż wódka. :) Ale jakoś najbardziej lubię pić piwo, najchętniej jakieś regionalne. Często pije też mocniejsze piwa 7-9%, a czasem nawet 10%.

Lubię spożywać. Bimber w mojej hierarchii zajmuje pierwsze miejsce. Wódki nie piję już kilka lat - nie ma sensu.
kaloryferarz
Miłośnik
Miłośnik

Rok urodzenia: 1985

szukam internetowej apteki

Postprzez abona » wtorek, 31/07/18, 14:07

siemaneczko, Potrzebuje zrobić zakupy przez internet i chciałbym coś sprawdzonego chodzi dokładnie maść na rozstępy , nie mogę się za bardzo ruszać Nie chciałbym nic nie sprawdzonego, teraz cieżko trafić na coś z konkurencyjnymi cenami. A moi znajomi nie korzystali wcześniej z tego typu usług. Znacie coś takiego ?
abona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje na inne tematy